(Future Home Opportunity +)Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 76 m2 (Fresku)plus10912 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 22/01/2020 15:04

48,000 Euro

  • (Future Home Opportunity +)Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 76 m2  (Fresku)plus10912
  • (Future Home Opportunity +)Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 76 m2  (Fresku)plus10912
  • (Future Home Opportunity +)Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 76 m2  (Fresku)plus10912

Tirana, sell apartment 1 + 1 + BLK Floor 2, 76 m² 48.000 Euro (Fresko)

Apartment for sale in Fresku area on Dajti Street. The apartment is located on the 2nd floor of a new and well-managed palace. The apartment has a surface of 76m2 and is organized as follows: living room, cooking space, bedroom, bathroom with window, balcony. The apartment is sold furnished. Its south-east orientation enables home lighting much of the day. The apartment's location offers ease of access to the area's advantages (tranquility, security, clean air and is a very family area, access to the main streets with an urban line that connects to Tirana center, schools, kindergartens, nurseries, different trading). Extras that the apartment offers: • regular square cubicle • quality construction • with lift • with mortgage To visit us contact us plus10912


Pagesa 48,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 76.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 1039

Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Dajtit.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 76m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar.Orientimi i tij jug-lindje mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare). Ekstra qe ofron apartamenti: • kubature e rregullt katrore • ndertim cilesor • me ashensor • me hipotek Per ta vizituar na kontaktoni !plus10912