Irfan Tomini, shitet apartament me cmim OKAZION!!! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 19:30

65,000 Euro

  • Irfan Tomini, shitet apartament me cmim OKAZION!!!

Irfan Tomini, sell apartment with OKAZION price !!!

Selling 1 + 1 fully furnished apartment with all new, invested with refurbished flooring, electrical and plumbing. The apartment is on the 5th floor of a new building with lift.
With mortgage !!!


Pagesa 65,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Lexime 550

Shitet apartament 1+1 totalisht i mobiluar me c'do gje te re, i investuar me parket, rrjet elektrik dhe hidraulik i rinovuar. Apartamenti eshte ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Me hipoteke!!!