Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 97 m2 58.000 Euro (Fresku) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 12:50

58,000 Euro

 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 97 m2 58.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 97 m2 58.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 97 m2 58.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 97 m2 58.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 97 m2 58.000 Euro (Fresku)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 97 m2 58.000 Euro (Fresku)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 5, 97 m² 58.000 Euro (Fresko)

Sell apartment in the area of Fresk on Treasury Street. The apartment is located on the 5th floor of a new and well-managed new palace. The apartment has a surface of 97m2 and is organized as follows: living room, cooking space, 2 bedrooms, 2 toilets, balcony. The apartment is sold furnished. Its south-west orientation enables home lighting much of the day. The apartment's location offers ease of access to the area's advantages (tranquility, security, clean air and is a very family area, access to the main streets with an urban line that connects to Tirana center, schools, kindergartens, nurseries, different trading). Extras that the apartment offers: • with mortgage • with parquet • regular square cubicle • quality construction • with elevator To visit us contact us! plus11499


Pagesa 58,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 97.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 185

Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Thesarit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 97m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar.Orientimi i tij jug- perendim mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare). Ekstra qe ofron apartamenti: • me hipotek • me parket • kubature e rregullt katrore • ndertim cilesor • me ashensor Per ta vizituar na kontaktoni ! plus11499