Shes apartament 2+1 te Kika 1 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 15:54

105,000 Euro

  • Shes apartament 2+1 te Kika 1

Sell 2 + 1 apartment in Kika 1

The apartment is 2 + 1 with 1 toilet. Interior space 84 m2 and a veranda of 15.2 m2. Total sip 99.2. There are certificates of ownership.


Pagesa 105,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 99.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
Lexime 239

Apartamenti eshte 2+1 me 1 tualet. Siperfaqe brendshme 84 m2 dhe nje verande prej 15.2 m2. Sip totale 99.2. Ka certifikate pronesie.