Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 te Mapo ne Kombinat Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 14/08/2019 18:42

56,000 Euro

  • Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 te Mapo ne Kombinat

Mapo 2 + 1 apartment for sale or rent in Kombinat

Mapo apartment for sale or rent in Kombinat.
The apartment has two bedrooms, living room, cooking area and toilet.
It is situated on the 5th floor of a well-managed building.
Has regular mortgage documentation.
Sold for 56,000 euros.
Rent for 25000 ALL (new) per month.


Pagesa 56,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 64.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kombinat, Tirana, Albania
Lexime 133

Shitet ose jepet apartament me qera te Mapo ne Kombinat.
Apartamenti ka dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambjent gatimi dhe tualet.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mireadministruar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Shitet per 56000 euro.
Jepet me qera per 25000 leke (te reja) ne muaj.