Apartament 1+1 ne shitje pas UET Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 16/08/2019 14:03

43,000 Euro

  • Apartament 1+1 ne shitje pas UET

One bedroom apartment for sale after UET

47 sqm apartment for sale on Gjergj Fishta Boulevard, behind European University of Tirana.
The apartment is organized in a bedroom, living room, cooking area and a toilet.
It is on the top floor of a new building with elevator.
Has a certificate of ownership.
Price 43000 euros


Pagesa 43,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 46.00
Kati 10
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
Lexime 355

Shitet apartament me siperfaqe tottale 47 m2 ne bulevardin Gjergj Fishta, mbrapa Universitetit Europian te Tiranes.
Apartamenti organizohet ne nje dhome gjumi, sallon ndenje, ambjent gatimi dhe nje tualet.
Eshte ne katin e fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Disponon certifikate pronesie.
Cmimi 43000 euro