Shitet vile dy kateshe tek rruga ” Berisha”, ne Kamez Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 13/08/2019 21:44

Two storey villa for sale in "Berisha" street, in Kamza

Two storey villa for sale in "Berisha" street, in Kamza. Villas with 180 m2 of construction area, 46.6 garage and 446 m2 of land with regular ownership documents are for sale.

The villa is organized on the ground floor with a large living area with kitchen, a living room, a toilet and hallway. Upstairs, 3 bedrooms a toilet and balcony.

The villa has high quality works, extra gypsum, parquet flooring, graffiti lined, air conditioning in every room, solar panels, boiler system and a large chimney.

The villa has lots of natural light, and has a great view. The villa is located in a super surveilled area, quiet and very close to the center of Kamza. There is a parking space. The yard is well maintained.

Price: 300000 euro m2


https: www.eliteproperties.al property 3147 shitet-vil%C3%AB-dy-kat%C3%ABshe-tek-rruga-berisha-n%C3%AB-kam%C3%ABz type= for 20sale%


Pagesa 300,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 5+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 226.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Rruga Berisha, Tirana, Albania
Lexime 188

Shitet vile dy kateshe tek rruga ” Berisha”, ne Kamez. Shitet vila me siperfaqe ndertimi 180 m2, 46.6 garazh dhe truall 446 m2 me dokumenta te rregullta te pronesise.

Vila eshte e organizuar ne katin perdhe nje ambjent te madh ndenjie se bashku me guzhinen , nje dhome ndenjie, nje tualet dhe korridor. Ne katin e siperm,3 dhoma gjumi nje tualet dhe ballkon .

Vila ka punime mjaft cilesore, punime extra me gips,e shtruar me parket, e veshur me grafiato, me kondicioner ne cdo dhome, panele diellore,sistem kaldaje dhe nje oxhak te madh, etj.

Vila ka shume drite natyrale,dhe ka nje pamje te mrekullueshme. Vila ndodhet ne nje zone super te survejuar, te qete dhe shume afer qendres se Kamzes. Ka nje vend parkimi.Oborri eshte I mirembajtur.

Cmimi: 300000 euro/m2


https://www.eliteproperties.al/property/3147/shitet-vil%C3%AB-dy-kat%C3%ABshe-tek-rruga-berisha-n%C3%AB-kam%C3%ABz?type=For%20sale