Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 92 m2 96.600 Euro (Rruga Hoxha Tahsim) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 17/09/2019 13:56

96,600 Euro

  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 92 m2 96.600 Euro (Rruga Hoxha Tahsim)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 92 m2 96.600 Euro (Rruga Hoxha Tahsim)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 92 m2 96.600 Euro (Rruga Hoxha Tahsim)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 3, 92 m² 96.600 Euro (Hoxha Tahsim Street)

Two room apartment for sale in "Hoxha Tahsim" street. The apartment has a total area of 92 m2, is organized in a living room, a cooking area, 2 bedrooms, 1 toilet and 1 balcony. The favorable location makes it possible to access the facilities offered by the area. The apartment has regular mortgage documentation. Contact us to visit!

OPP11863

Cel. : 0697015477


Pagesa 96,600 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 92.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
Lexime 228

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Hoxha Tahsim". Apartamenti ka siperfaqe totale prej 92 m2 , eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme ben te mundur aksesimin e faciliteteve qe ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per ta vizituar na kontaktoni!

OPP11863

Cel. :