SHITET SHTEPI PRIVATE NE VORE Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 04/02/2020 11:12

150,000 Euro

  • SHITET SHTEPI PRIVATE NE VORE
  • SHITET SHTEPI PRIVATE NE VORE
  • SHITET SHTEPI PRIVATE NE VORE
  • SHITET SHTEPI PRIVATE NE VORE
  • SHITET SHTEPI PRIVATE NE VORE
  • SHITET SHTEPI PRIVATE NE VORE

PRIVATE HOUSE FOR SALE IN NORTH

2 storey wooden villa for sale in Marikaj, near Vores. The villa is built of wood and has a total surface of 202m2. The first floor of the villa is organized by living room, cooking area, 1 bedroom and toilet. The second floor is organized with 3 bedrooms and a toilet. The villa has a land area of about 2000m2. The whole exterior is surrounded by a wall, with automatic gates, a waterfall, a tree and decorative gardens. Outside is a rest area surrounded by woodwork. The villa has 2 car garage facilities outside. The building and the land are both with regular mortgage documents.


Pagesa 150,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 4+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 202.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Vore
Adresa Vore, Albania
Lexime 491

Shitet vile druri 2 kateshe ne Marikaj, prane Vores. Vila eshte e ndertuar prej druri dhe ka siperfaqe totale 202m2. Kati i pare i viles eshte i organizuar nga salloni, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti. Kati i dyte eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi dhe tualeti. Vila ka nje siperfaqe toke rreth saj prej 2000m2. I gjithe ambienti i jashtem eshte me mur rrethues, me porte automatike, me shatervan, me peme dhe lulishte dekorative. Jashte eshte dhe nje ambient pushimi i rrethuar me punime druri. Vila ka 2 ambiente per garazhd makinash jashte. Ndertesa dhe toka jane te dyja me dokumenta te rregullta hipotekore.

Njoftime te Ngjashme