shtepi private ne shitje Allias rruga ram sadrija Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 21:47

50,000 Euro

private house for sale in Allias street ram sadrija

house for sale Allias street ram sadrija near 5Maj street or near Concord. The total area is 170 m2, and the house is 60 m2 and is equipped with decomenta ,,,, and is currently renting and the proceeds for this property are 250 thousand lek nemav ,,,, sold for family reasons ......

PHONE NUMBER IS 0692475126 FOR MORE INFORMATION


Pagesa 50,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Ram Sadria, Tirana, Albania
Lexime 233

shtepi ne shitje Allias rruga ram sadrija afer rruges 5Maj ose afer Conkordit .siperfaqja totale eshte 170 m2 ,dhe shtepia eshte 60 m2 dhe eshte e paisur me decomenta ,,,, dhe per momentin eshte e dhen me qera dhe te ardhurat per ket pron jan 250 mij lek nemuajt,,,, shitet per arsy familjare......

NUMERI TELEFONIT ESHTE PER ME SHUM INFORMACION