Shitet aprt tek Liqeni i Thate Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 13/09/2019 11:43

68,000 Euro

  • Shitet aprt tek Liqeni i Thate

Sell aprt at the Dry Lake

Two bedroom apartment for sale in one of the most sought after areas of Tirana.
It is situated on the 1st floor.
With 78.51 m2 of living space.
Has a certificate of ownership.
Totally furnished.


Pagesa 68,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania
Lexime 350

Shitet apartament i pershtatur ne 2+1 ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara te Tiranes .
Ndodhet ne katin e 1 banim.
Me nje siperfaqe 78.51 m2.
Disponon certifikate pronesie.
Shitet totalisht i mobiluar.