Apartament 1+1 ne shitje, Ali Demi , Tirane. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 07/10/2019 10:14

44,000 Euro

One bedroom apartment for sale, Ali Demi, Tirana.

Apartment with surface 54sqm, on the 5th floor, the existing building, behind the former Old Market in Str. Ali Demi. The orientation of the apartment is north-south, with natural light throughout the day. The apartment is restored and has a regular certificate of ownership. Arranged in living room + kitchen, annex, bedroom, bathroom and balcony. Sell empty or furnished (doing a furniture evaluation). Recently the apartment has been reevaluated. Price: 44.000 €. For more information contact us at:


Pagesa 44,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 54.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 140

Shitet apartamenti me siperfaqe 54m2, ne katin e 5, pallat ekzistues, mbrapa ish Markates se Vjeter ne Rr. Ali Demi. Orientimi i apartamentit eshte veri-jug, me ndricim natural gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i restauruar dhe disponon certifikate te rregullt pronesie. Organizohet ne sallon+kuzhine, aneks, dhome gjumi , tualet dhe ballkon. Shitet bosh ose i mobiluar ( duke bere nje vleresim te mobilimit ). Se fundmi apartamentit i eshte bere dhe rivleresim. Cmimi: 44.000 Euro . Per me shume informacion kontaktoni ne: