Apartament 1+1 per shitje te Globe Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 11:06

76,000 Euro

  • Apartament 1+1 per shitje te Globe
  • Apartament 1+1 per shitje te Globe
  • Apartament 1+1 per shitje te Globe
  • Apartament 1+1 per shitje te Globe

One bedroom apartment for sale in Globe

In the area of Kavaja Street, near "Globe" apartment for sale 1 + 1 with total area of 85.4 m2. The apartment is located on the 11th floor of a building with elevator and oriented northwest. Arranged in living room with kitchen and balcony access, hallway, toilet with windows, bedroom with balcony access. The upstairs position allows the apartment to have natural light and free views. Has a Mortgage.


Pagesa 76,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 11
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 25

Ne zonen e Rruges se Kavajes, prane "Globe" shitet apartament 1+1 me siperfaqje totale 85.4 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati me ashensor dhe i orientuar nga veri-perendimi. Organizohet ne holl ndenje me kuzhine dhe dalje ne ballkon, korridor, tualet me dritare, dhome gjumi me dalje ne ballkon. Pozicioni ne kat te lart i mundeson apartamentit te kete drite natyrale dhe pamje te lire. Disponon Hipoteke.