SHITET AP 3+1+M+G TEK RRUGA E ELBASANIT Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 23/09/2019 14:50

330,000 Euro

  • SHITET AP 3+1+M+G TEK RRUGA E ELBASANIT
  • SHITET AP 3+1+M+G TEK RRUGA E ELBASANIT
  • SHITET AP 3+1+M+G TEK RRUGA E ELBASANIT
  • SHITET AP 3+1+M+G TEK RRUGA E ELBASANIT
  • SHITET AP 3+1+M+G TEK RRUGA E ELBASANIT
  • SHITET AP 3+1+M+G TEK RRUGA E ELBASANIT

SELL AP 3 + 1 + M + G ON ELBASAN STREET

Apartment for sale 3 + 1 Furnished 8th floor in one of the most sought after areas in TIRANA, on Elbasan Street in front of the US Embassy.
The apartment has an excellent orientation and is located in a well managed building. (WITH ELEVATOR)
The apartment is organized in 3 BEDROOMS, KITCHEN, LARGE LIVING, 2 TOUALS, BALCONIES.
The area in which the apartment is located is one of the most enjoyable and offers all possible facilities to lead a better life.
The surface is 163m2 With Mortgage.
The price is only 330,000 euros. (UNKNOWN)
Price includes 2 garages.

If you are interested contact us at no. 069 42 73 672 069 20 33 335 or welcome to our office.
Address: Near Ex Exhibition Albania Today, adjacent to Restaurant E88, Gjergj Fishta Boulevard

REAL ESTATE REGER


Pagesa 330,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 163.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 367

Shitet Apartament 3+1 I Mobiluar kati i 8 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,tek Rruga e Elbasanit perballe me Ambasaden Amerikane.
Apartamenti ka nje planimetriorientim te shkelqyer dhe mdodhet ne nje pallat te mire administruar.( ME ASHENSORE )
Apartamenti eshte i organizuar ne 3 DHOMA GJUMI, GUZHINE,SALLON I MADH , 2 TUALETE, BALLKONE.
Zona ne te cilin apartamenti ndodhet eshte nga me te pelqyerat dhe ofron te gjitha facilitetet e mundshme per te kryer nje jete sa me te mire.
Siperfaqja eshte 163m2 Me Hipoteke.
Cmimi eshte vetem 330.000 euro .(I PADISKUTUESHEM)
Ne Cmim Perfshihen edhe 2 GARAZHDE.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. / ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER