Shitet 2+1 me hipoteke ne astir Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 13/10/2019 23:30

57,500 Euro

  • Shitet 2+1 me hipoteke ne astir
  • Shitet 2+1 me hipoteke ne astir
  • Shitet 2+1 me hipoteke ne astir
  • Shitet 2+1 me hipoteke ne astir

Sell 2 + 1 with no mortgage

Two room apartment for sale in New Ring. The apartment is located in a new building and has a free south-west view overlooking the sun and lighting throughout the day. The apartment is among the most sought after palaces in the area that is UNIQUE building with total surface 82.4 m2 72.8 net and has a very good interior organization, spacious living room, 2 bedrooms and a spacious toilet and a spacious balcony. 8th floor apartment is for sale and is for rent. Has proper mortgage documentation


Pagesa 57,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 626

Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re . Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri dhe ka pamje te lire me orientim JUG-PERENDIM duke bere qe te kete diell e ndricim gjate gjithe dites. Apartament eshte ne nder pallatet me te kerkuara ne zone qe eshte pallati UNIK ka siperfaqe totale 82.4 m2 bruto 72.8 neto dhe ka nje organizim te brendshem shume te mire, ambienti ndenjies i bollshem, 2 dhome gjumi dhe nje tualet dhe nje ballkon i bollshem ndodhet ne katin e 8 te banimit Shitet bosh dhe eshte i dhene me qira. Disponon dokumentacion te rregull hipotekor