Shitet Apartamenti 3+1 tek Vorri Bomit! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/11/2019 09:26

160,000 Euro

  • Shitet Apartamenti 3+1 tek Vorri Bomit!
  • Shitet Apartamenti 3+1 tek Vorri Bomit!
  • Shitet Apartamenti 3+1 tek Vorri Bomit!
  • Shitet Apartamenti 3+1 tek Vorri Bomit!
  • Shitet Apartamenti 3+1 tek Vorri Bomit!
  • Shitet Apartamenti 3+1 tek Vorri Bomit!

Three bedroom apartment for sale in Vorri Bomit!

🏠 Sell Apartment 3 + 1
💶Price: 160 000 euro
OrVomri Bomit

🎯 Apartment for sale in Vorri Bomit. The apartment is on the 5th floor of a new building, with administration, elevator and stairs. It is perfectly furnished and with all the appliances of the time. Apartment details:

IperSurface: 160 m2
5 5th floor
🛌 3 Bedrooms
🛋Sallon
🍴Kuzhina
🚿Tualet
🌁 Balcony

Also a parking post at a price of 15 thousand euros

✅ Dispose of any necessary mortgage documents.
kontaktoni For more information or visits to the property contact


Pagesa 160,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 160.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
Lexime 124

🏠Shitet Apartament 3+1
💶Cmimi: 160 000 euro
📍Vorri Bomit

🎯 Shitet Apartament 3+1, tek Vorri Bomit. Apartmenti eshte ne katin e 5 nje pallati te ri, me administrim, ashensor dhe shkalle me drite. Eshte i arreduar ne menyre perfekte dhe me te gjitha elektroshtepiaket bashke kohore. Detaje mbi apartamentin:

📐Siperfaqe: 160 m2
🔘 Kati 5
🛌 3 Dhoma gjumi
🛋Sallon
🍴Kuzhina
🚿Tualet
🌁 Ballkon

Po ashtu dhe nje post parkimi me cmim 15 mije euro

✅Disponojne cdo dokument te nevojshem hipotekor.
ℹ️ Per me teper informacion ose vizite ne prone kontaktoni