shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tirane.PRI12588 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/11/2019 14:05

155,000 Euro

  • shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tirane.PRI12588
  • shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tirane.PRI12588
  • shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tirane.PRI12588
  • shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tirane.PRI12588

for sale, Apartment 2 + 1, Paris Municipality, Tirana.PRI12588

The apartment is located in the Municipality of Paris. Apartment Information: 11th Floor Residential • Area: 126 m2 • Porch: 50 m2. The apartment has: • Living Room • Cooking Environment • 2 Bedrooms • 2 Toilets • New Construction • With Elevator • Investment • Parquet • Air Conditioning • Quality Works • City Accessible and Preferred Residential Area • For visit us contact us!


Pagesa 155,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 126.00
Kati 11
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 491

Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 11 Banim • Siperfaqe: 126 m2 • Verande: 50 m2. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ndertim i Ri • Me ashensor • I investuar • Me parket • Me sistem Kondicionimi • Punime cilesore •Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim • Per ta vizituar na kontaktoni!