SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA STIKI CICO, TIRANE Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 13/11/2019 13:24

65,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA STIKI CICO, TIRANE
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA STIKI CICO, TIRANE
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA STIKI CICO, TIRANE
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA STIKI CICO, TIRANE
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA STIKI CICO, TIRANE
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA STIKI CICO, TIRANE
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA STIKI CICO, TIRANE

APARTMENT FOR SALE 2 + 1 ON STIKI CHICO STREET, TIRANA

Two room apartment for sale in Stiki Çiço street, near Niket Dardani school, Tirana. The apartment is situated on the 4th floor of an existing building, completely renovated entrance. Arranged in living room + kitchen with west orientation, 2 spacious bedrooms with south orientation, toilet and balcony. The apartment has parking space below the building, and has regular mortgage documentation. The sale price is € 65,000
For more information or a property visit contact us at ☎️ 069 601 1333


Pagesa 65,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 66.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Sitki Cico, Tirana, Albania
Lexime 183

Shitet apartament 2+1 tek rruga Stiki Cico, prane shkolles Niket Dardani, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne pallat ekzistues, hyrje totalisht e rikonstruktuar. Organizohet ne sallon + kuzhine me orientim nga perendimi, 2 dhoma gjumi te bollshme me orientim nga jugu, tualet dhe ballkon. Apartamenti ka dhe hapsire per parkim poshte pallatit, disponon dhe dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi i shitjes eshte 65.000 Euro
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ☎️