Apartament ne shitje 1+1 i mobiluar, prane Kopshtit Botanik! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 26/05/2020 10:40

65,000 Euro

  • Apartament ne shitje 1+1  i mobiluar, prane Kopshtit Botanik!
  • Apartament ne shitje 1+1  i mobiluar, prane Kopshtit Botanik!
  • Apartament ne shitje 1+1  i mobiluar, prane Kopshtit Botanik!
  • Apartament ne shitje 1+1  i mobiluar, prane Kopshtit Botanik!
  • Apartament ne shitje 1+1  i mobiluar, prane Kopshtit Botanik!

Furnished apartment for sale close to Botanical Garden!

Super furnished apartment for sale near the Botanical Garden!
The 1 + 1 apartment has 81 m2 of living space and is organized in a large living room, kitchen, 1 spacious bedroom, 1 bathroom and a balcony. The finishes are very qualitative. The apartment is for sale partly furnished.
The design is modern and very qualitative, thought out in detail.
Orientation is North-West. The location of the apartment is characterized by clean air and tranquility.
For more information you can contact us.


Pagesa 65,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 81.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Selita e Vjeter, Tirana, Albania
Lexime 1115

Super apartament ne shitje 1+1 i mobiluar, prane Kopshtit Botanik!
Apartamenti 1+1 ka nje siperfaqe 81 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te madh, kuzhine gatimi, 1 dhome gjumi te bollshme, 1 tualet dhe ballkon. Rifiniturat jane shume cilesore. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar.
Arredimi eshte modern dhe shume cilesor, i menduar ne detaje.
Orientimi eshte Veri- Perendim .Vendodhja e apartamentit karakterizohet per ajer te paster dhe qetesi.
Per me teper informacion mund te na kontaktoni.