SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK GOLDEN PARK Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 16/11/2019 08:42

APARTMENT FOR SALE 2 + 1 + 2 IN DON BOSKO

Two bedroom apartment for sale in Don Bosko, near Qazim Turdiu School. The apartment has 106sqm of living space and is organized as follows: living room, cooking area, corridor with two bedrooms, two bathrooms and a balcony. It is situated on the 4th floor of a new 5-storey building with elevator. It has regular cubicles and is illuminated most of the day. Has regular mortgage documentation. Sold for 70,000 euros, not furnished. Contact us for more information or a property visit!


Pagesa 58,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 77.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Golden Park
Lexime 1920

Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re, tek Golden Park. Apartamenti ka siperfaqe prej 77m2dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne ne katin e dyte te kompleksit, me ashensor. Ka kubatur te rregult dhe ndricim natyral gjate dites. Kompleksi eshte nje nga me te kerkuarit ne Tirane, me standarte te larta ndertimi dhe nje jetes te qete. Ne apartament gjithashtu jane bere punime ekstra, shitet 58000 euro i pamobiluar dhe 70000 euro i mobiluar. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!