SHITET APARTAMENT 2+1 LIQENI I TIRANES. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/11/2019 11:07

119,900 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1 LIQENI I TIRANES.
  • SHITET APARTAMENT 2+1 LIQENI I TIRANES.
  • SHITET APARTAMENT 2+1 LIQENI I TIRANES.
  • SHITET APARTAMENT 2+1 LIQENI I TIRANES.

APARTMENT FOR SALE 2 + 1 TIRANA LAKE.

🏤Apartment 2 + 1 for Sale
🗺Location: Colombo Complex
________
2⃣ Bedroom
🛋 Living room and cooking environment
2⃣Tualete
🖼2 Free view balconies
Ri Orientation East

✅Heating boilers
4 4th floor


Pagesa 119,900 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 125.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Kompleksi Colombo
Lexime 26

🏤Apartament 2+1 ne Shitje
🗺Vendodhja: Kompleksi Kolombo
________
2⃣Dhoma Gjumi
🛋Sallon dhe ambient gatimi
2⃣Tualete
🖼2 Ballkone me pamje te lire
☀Orientimi Lindje

✅Ngrohje me kaldaje
🆙Kati i 4