Shitet Apartament 2+1 tek kodra e diellit 101 m2 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 30/05/2020 20:29

92,000 Euro

  • Shitet Apartament 2+1 tek kodra e diellit 101 m2
  • Shitet Apartament 2+1 tek kodra e diellit 101 m2
  • Shitet Apartament 2+1 tek kodra e diellit 101 m2
  • Shitet Apartament 2+1 tek kodra e diellit 101 m2

Apartment 2 + 1 for sale on the sun hill

Apartment for sale with an area of 99 m2 in front of the Eleonor mission on the sun hill.
The apartment has an interior area of 92 m2 and 7 m2 common area and is located on the second floor and the first residential building of the building.
The apartment is well invested and organized by a large living room which includes the kitchen area, 2 rooms, 1 toilet and 2 balconies.
The structure of the palace creates the possibility for a family to park at least one car in the space of the palace.
The location of the apartment creates the opportunity for easy access to the street and other facilities for a comfortable life.
The property has regular mortgage documentation. For more information you can contact me or make a visit to the property.


Pagesa 92,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 101.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania
Lexime 215

Shitet apartament me siperfaqe 101 m2 perballe misionit Eleonor tek kodra e diellit.
Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 92 m2 dhe 9 m2 siperfaqe te perbashket dhe ndodhet ne katin e dyte dhe te parin banim te pallatit.
Apartamenti eshte i mire investuar dhe i organizuar nga nje sallon i madh ne te cilin perfshihet dhe zona e gatimit,2 dhoma,1 tualet dhe 2 ballkone.
Struktura e pallatit te krijon mundesine qe nje familje te parkoj te pakten nje makine ne hapesiren e pallatit.
Vendodhja ku eshte apartamenti te krijon mundesine per akses te lehte ne rruge dhe te tjera facilitete per nje jetes komode.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacione mund t'me kontaktoni ose te realizojme nje vizite ne prone.