Shitet Apartament 1+1,Kompleksi Xhura, TEK Klani Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 30/05/2020 12:03

68,000 Euro

  • Shitet Apartament 1+1,Kompleksi Xhura, TEK Klani
  • Shitet Apartament 1+1,Kompleksi Xhura, TEK Klani
  • Shitet Apartament 1+1,Kompleksi Xhura, TEK Klani
  • Shitet Apartament 1+1,Kompleksi Xhura, TEK Klani
  • Shitet Apartament 1+1,Kompleksi Xhura, TEK Klani
  • Shitet Apartament 1+1,Kompleksi Xhura, TEK Klani

Apartment for sale 1 + 1 TEK Klani

1 bedroom apartment for sale with a total area of 81.6m, 2nd floor, the apartment is totally furnished and invested, has 1 bedroom, 1 bathroom with windows, 1 spacious balcony, living room and kitchen corner, street edge, building young, very high quality, with mortgage
Address: kinostudio, near the clan


Pagesa 68,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 81.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
Lexime 99

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale prej 81.6m,kati 2 banim,apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar,disponon 1 dhome gjumi,1 tualet me dritare ,1 ballkon i bollshem,salloni dhe kendi kuzhines ,,buze rruge,pallat i ri,shume cilesore,me hipoteke
Adresa:kinostudio,prane klanit