SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE . ADRESA LAPRAKE . BLLOKU GINTASH . Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 25/05/2020 19:36

100,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE . ADRESA LAPRAKE . BLLOKU GINTASH .
  • SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE . ADRESA LAPRAKE . BLLOKU GINTASH .
  • SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE . ADRESA LAPRAKE . BLLOKU GINTASH .
  • SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE . ADRESA LAPRAKE . BLLOKU GINTASH .

3 + 1 + 2 TUALS APARTMENT FOR SALE. LAPRAKE ADDRESS. BLLOKU GINTASH.

3 + 1 + 2 TUALS APARTMENT FOR SALE. CHAPTER 8 AND THE LAST WITH TARACE EXAMINATION 120 M2 RELATED TO PRIVATE ON YOURSELF. IT IS MOBILIZED WITH ALL CONDITIONS. FOR SALE AND BOSH .WITH QUALITY SYSTEM WITH CONDITIONER WRITTEN BY ALL OPPORTUNITIES. DISPOSES CERTIFICATES OF PROPERTY REGULATION. 120 M2 NE CERTEFIKATE. 2 BALLOONS 2 BALKONS, DORO AND CORRIDOR. FOR SALE 110 MILLION EUROS WITH MOBILIZATION AND 100 MONTHS EURO WITHOUT MOBILING.


Pagesa 100,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 98

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE . KATI 8 DHE I FUNDIT ME SHFYTEZIM TARACE 120 M2 E RETHUAR ME PRIVATESI NE VETE . ESHTE I MOBILUAR ME TE GJITHA KUSHTET BASHKOHORE . SHITET DHE BOSH .ME SISTEM CILLER ME KONDICIONNER E SHTRUAR MEPARKET E GJITH SHPIA . DISPONON CERTEFIKATE TE REGULLT PRONESIE . 120 M2 NE CERTEFIKATE . 2 BANJO 2 BALLKONE , DEPO E KORRIDOR .SHITET 110 MIJE EURO ME MOBILIM DHE 100 MIJE EURO PA MOBILIM.

Njoftime te Ngjashme