Shitet Apartament 2+1 ,i Mobiluar 114.500 Eur(globi) Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe prej 118 m2 .

Eshte i pozionuar nga jugu, dhe ndodhet ne rrugen e Kavajes prane qendres Globe,

Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga 2 dhoma,sallon ndenje+gatim, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Cmimi:114.500 Euro

Njoftime te Ngjashme