Mundesi Perfekte: Shitet Apartament 2+1 ne Bllok ( Petro Nini ) Vendodhje Fantastik ( Bosh ) Pallat i Ri me Ashensor Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 30/05/2020 13:57

Perfect Opportunity: 2 bedroom apartment for sale in Bllok (Petro Nini) Fantastic Location (Empty) New Palace with Elevator

Perfect Investment Opportunity: For Sale Apartment 2 + 1 In Block (Petro Nini) Empty - With Sliding Space And Regular Structure | Invested | Lighting Spots

Q2022

Sharing Data:

- 2 bedrooms
- 1 Salon + 1 Kitchen
- 1 toilet
- 1 Corridor

- Sip Total: 77 M2
- Sip Neto: 72 M2
- Sip Ne Hipoteke: 72 M2
- Floor: 2
- Floor Floor: 10
- New Palace
- Year of Construction: 2008
- Elevator: Yes

Characteristics:

Super Apartment For Sale With Petro Nini Occasion Price With € 1400 M2

- It was 1 + 1 It came back to 2 + 1
- Sold Empty Only With Counter But You Can Discuss Furniture
- Very Good Space
- Good layout
- Ideal Opportunities for Investing in One of the Best Areas in Tirana City
- It is Unpurchased, Invested and Spotted
- It has been rented and given for years with € 300 - € 400
- The Palace Is With Elevator And Well maintained
- Toilet With Natural Ventilation
- Price Is Occasion For Areas Where Areas For Sale Up To € 1700 M2

- Quality Electrical Installations
- Quality Hydraulic Intalime

- Nearby facilities

Price: 105,500 Euros (Negotiable)

Tel Ose Whatsapp: 0684780043101 660

05 22 2020


Pagesa 105,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 77.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
Lexime 102480

Mundesi Perfekte Investimi: Shitet Apartament 2+1 Ne Bllok (Petro Nini) Bosh - Me Hapesire Te Bolleshme Dhe Strukture Te Rregullt | E Investuar | Spote Ndricuese

Q2022

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 1 Tualet
- 1 Korridor

- Sip Totale: 77 M2
- Sip Neto : 72 M2
- Sip Ne Hipoteke : 72 M2
- Kati: 2
- Katet E Pallatit: 10
- Pallat I Ri
- Viti I Ndertimit: 2008
- Ashensor: Po

Karakteristika:

Shitet Super Apartamnet Me Cmim Okazion Te Petro Nini Me 1400 Euro M2

- Ka Qene 1+1 Eshte Kthyer Ne 2+1
- Shitet Bosh Vetem Me Kundrabufen Por Mund Te Diskutohet Dhe Pjesa E Mobiljeve
- Hapesire Goxha E Mire
- Planimetri E Mire
- Mundesi Ideale Per Investim Ne Nje Nga Zonat Me Te Preferuara Ne Tirana City
- Eshte E Patinuar E Investuar E Lyer Me Spote
- Ka Qene Me Qira Dhene Nder Vite Me 300Euro - 400 Euro
- Pallati Eshte Me Ashensor Dhe I Mirembajtur
- Tualeti Me Ajerosje Natyrale
- Cmimi Eshte Okazion Per Zone Ku Ne Zone Shiten Deri Ne 1700Euro M2

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike Cilesore

- Facilietet Afer

Cmimi: 105.500 Euro ( I Diskutueshem )

Tel Ose Whatsapp:101660

22/05/2020