Okazion Ne Don Bosko,shitet Super Apartament 2+1!!! Tirane

Apartament 2+1 me siperfaqe bruto 114 m2 i ndodhur ne zonen e Don Boskos ne kompleksin me te mire te zones. Struktura e apartamentit eshte: sallon i madh, kuzhine, 2 dhoma gjumi te bollshme, 2 ballkone dhe 2 tualete ku njeri eshte ne dhomen matrimoniale. Cmimi eshte ulur nga 101 000 euro ne 95000 euro pra jemi me cmim okazion per vetem 833 euro per m2 ne nje kompleks ku shitet me 900 euro per m2. Apartamenti ka shume drite pasi ka 2 vetrata te medha xhami ne sallon qe shikojne nga Lindja. Kompleksi ka hapesire argetimi per femijet me lulishte dhe stola. Zona perreth ka lehtesira te ndryshem si lokale, shkolla, supermarkete, restorante, dyqane te ndryshme dhe farmaci. Kompleksi monitorohet nga kamerat 24 ore ne dite.

Njoftime te Ngjashme