Shitet Apartament 2+1 Tek Fresku Tirane

Shiten 2 apartamente 2+1 tek fresku me 500 euro m2,apartamentet jane ne katin e gjashte pa ashensor.Apartamentet jane me siperfaqe totale 108 m2 dhe 115 m2.Per me shume info telefononi ne 0672044479

Njoftime te Ngjashme