Apartament Gjigand 3+1+2WC (Super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. e Kosovareve) i Kompletuar Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 19/09/2020 22:37 Post Id: 116722


Pagesa 107,500 Euro
Dhoma|Sallon 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 130.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Grigor Heba, Tirana, Albania
Lexime 9932

Shitet Apartament Gjigand 3+1+2wc Ne Shitje (130m2 Neto Te Brendshme) Ne Kat Te 6 (Pa Ashensor*) Ne Nje Nga Vendodhjet Me Fantastike Ne Tirane ( Midis St. Dinamo Dhe Rruges Se Kosovareve) - Ndodhet ++++ Ka Dhe Tarace 130 M2 Siper Te Perdorshme Dhe Me Mundesi Shfrytezimi | Shitet Plotesisht E Mobiluar Dhe E Kompletuar Me Kete Cmim | Cmimi Eshte Okazion

Q2009

Te Dhenat E Ndarjes:

- 3 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine + Trapezari Per Te Ngrene Gjigande
- 2 Tualete
- 2 Korridor
- 1 Ballkon
- ( Taraca 130 M2 Mbi Apartament Qe Hipet Kollaj Me Shkalle Te Levizshme Dhe Mund Te Shfrytezohet )

- Hipoteke : Po
- Sip Totale: ~130 ( Sip Reale E Brendshme)
- Sip Neto (E Brendshme E Certifikuar) : 126.5
- Kati: 6 ( Pa Ashensor)*
- Katet E Pallatit: 6
- Pallat Ekzistues
- Viti I Ndertimit: 1990
- Ashensor: Jo

Karakteristika:

- Parket Cilesia Ac5
- Mobilim Cilesor Modern Dhe Pak Vite I Perdorur
- Zona Ofron Parkim / + Garazhd Privat
- Kondicioner 24 Smart Inverter( I Ri Para 6 Muaj I Vendosur Me 10 Vite Garanci- Vlera E Blere 1.5milion Lek)
- Kondicioner Ne Dhomen E Gjumit
- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes Pa Ndodhet Ne Zone Qe Pallatet Jane 6 Kate Maks
- Orientimi: Jug Perendim Dhe Veri Lindje ( Me Diell Gjate Gjithe Kohes)
- Dhomat E Gjumit Te Kompletuara ( Dhoma E Ciftit Prej Druri)
- Dysheqet Jane Dormeo Te Cilesise Me Te Larte

- Lagje E Qete Dhe Me Banore Familjare Dhe Te Shtreses Se Larte Sidomos Pallati Eshte Banuar Me Banore Te Vjeter Dhe Intelektual
- Lagje Shume E Sigurte

- Kolltuqe Te Reja
- Televizor Smart 49 Inch
- Kuzhine E Kompletuar Dhe Me Mobilje Druri
- Frigorifer Ariston Me Kapacitet Te Madhe Per Familje 6 Personash
- Lavatrice E Re Me 2 Funksione Dhe Me Tharje
- + E Pajisur Me 2 Depozita Nga 1000 Litra Secila Me Popme Automatike
- Hidroizolim Dhe Termoizolim Dopjo Ne Tarace
- Facilietet Te Gjitha Afer Poshte Pallatit
- Akses Me Transposport Publik Dhe Dalje Nerruget Kryesore Nga Vendodhja Trategjike Qe Kam, Me Dalje Tek Stadiumi Dinamo, Rr Kosovareve Dhe Komuna E Parisit

Cmimi: 107,500 Euro, Eshte Okazion

( Cmimi Eshte Okazion Pasi Eshte Me 830 Euro M2 (Sip Neto* Jo Me M2 Te Perbashketa Shkalle) + Perfshire Mobilimet Pajisjet Dhe Kompletimin)

(Nese Vleresohet Mobilimi Dhe Pajisjet Dhe Kompletimi 8,000 -10,000 Euro ( Qe Pronarit I Ka Kushtuar Blerja Reale ~18000 Euro Realisht - Cmimi Per M2 Shkon 750 Euro / M2 Sip Neto* ) Ne Kete Zone Cmimet Variojne 1200 -1500 Euro M2
7781

28/05/2020