Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 130 m2 (Rruga 4 Deshmoret) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 06/02/2020 14:19

Tirana, sell apartment 3 + 1 + BLK Floor 6, 130 m² 90.000 Euro (Street 4 Deshmoret)

Sell 3 + 1 apartment in "4 Martyrs" street near the "Partizani" gem. The apartment is located on the 6th floor of a new building. The apartment has a total surface area of 130 m2 and is organized in a living room, cooking room, 3 bedrooms, 1 toilet with windows and 2 balconies. South-east orientation enables home lighting throughout the day. The favorable location makes it possible to access the facilities offered by the area. The house is partially furnished. The apartment has regular mortgage documentation. To visit us please contact us!

OPP 2771


Cel. : 0685579691


Pagesa 75,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 130.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 4 Deshmoret, Tirana, Albania
Lexime 781

Shitet apartament 3+1 ne rrugen "4 Deshmoret" prane gjmnazit "Partizani". Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 130 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. Orientimi jug-lindje i mundeson shtepise ndricim pergjate gjithe dites . Vendodhja e favorshme ben te mundur aksesimin e faciliteteve qe ofron zona. Shtepia eshte pjeserisht e mobiluar. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per ta vizituar na kontaktoni!

OPP 2771


Cel. :