APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 10:38

124,000 Euro

  • APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT
  • APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT
  • APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT

APARTMENT 2 + 1 FOR SALE TO PARIS MUNICIPALITY

In the area of the Commune of Paris, Near the Kika 2 complex is sold 2 + 1 apartment. The apartment is organized by a corridor that distributes two bedrooms and toiletries in the living room. The living room and the martini rooms are with a balcony. The apartment is located on the 4th floor of a new high quality construction, with thermal insulation system, two conveyor lifts, double glazed glazed windows, a garden in front of the building which is not accessible by cars, orientation of the south-east apartment. In the apartment are made extra works like patinated walls, hanging ceilings, laminate flooring, invested kitchen.


Pagesa 124,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 103.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 327

Ne zonen e Komunes se Parisit, Prane kompleksit Kika 2 shitet apartament 2+1. Apartementi eshte i organizuar nga nje koridor qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes dy dhomat e gjumit dhe tualetin. Salloni i ndenjes dhe dhoma martimonale jane me ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi te ri shume cilesore, me sitem termoizolimi kapot, dy ashensore te markes kone, vetratat plastike dopio xham, lulishte para pallatit e cila nuk aksesohet nga makinat, orientimi i apartamentit jug-lindje. Ne apartament jane bere punime ekstra si mure te patinuara, tavane te varura me ndricim, parket laminat, kuzhine e investuar.