Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 13/08/2019 21:22

89,000 Euro

  • Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri
  • Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri
  • Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri
  • Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri
  • Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri
  • Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri
  • Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri

One bedroom apartment for sale in Myslym Shyri

Area Street: Him Kolli
Apartment for sale 1 + 1 above, 81.18 on the 2nd floor or 3rd floor in a new building with elevator and high quality. The apartment consists of 1 bedroom, a living room with kitchen and a spacious balcony, can also be converted to 2 + 1.
It is equipped with certificate of ownership.
The controversial price.
For more contact.


Pagesa 89,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 82.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Him Kolli, Tirana, Albania
Lexime 131

Zona/Rruga : Him Kolli
Shitet Apartament 1+1 me sip,81.18 ne katin e 2 banim ose i 3 teknik ne nje pallat te ri me ashensore dhe teper cilesore,Apartamenti eshte i perber nga 1 dhome gjumi,nje sallon bashke me guzhinen dhe nje ballkon shume te bollshem,mund te konvertohet edhe ne 2+1.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.