Shitet Apartament 2+1 ne Astir Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 22:30

65,000 Euro

  • Shitet Apartament 2+1 ne Astir
  • Shitet Apartament 2+1 ne Astir
  • Shitet Apartament 2+1 ne Astir
  • Shitet Apartament 2+1 ne Astir
  • Shitet Apartament 2+1 ne Astir
  • Shitet Apartament 2+1 ne Astir

Two bedroom apartment for sale in Astir

Apartment for sale 2 + 1 above, 93m on the 3rd floor in a new building with elevator with chip, and very high quality.
It is equipped with certificate of ownership.
For more contact.
Price 65,000 euros.


Pagesa 65,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 93.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania
Lexime 127

Shitet Apartament 2+1 me sip,93m ne katin e 3 banim ne nje pallat te ri me ashensore me cip,dhe teper cilesore.Apartamenti ka orientim Lindje dhe eshte shume afer rruges kryesore,ndodhet afer pallatit eja studio.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.
Cmimi 65.000 euro.