Shitet Apartament 2+1 te Rajoni nr.4 Kinostudio Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 26/05/2020 08:32

52,000 Euro

  • Shitet Apartament 2+1 te Rajoni nr.4 Kinostudio
  • Shitet Apartament 2+1 te Rajoni nr.4 Kinostudio
  • Shitet Apartament 2+1 te Rajoni nr.4 Kinostudio

One bedroom apartment for sale in Dzamlliku, Strauss Square

Apartment for sale 1 + 1 above, 54m on 3rd floor in a 5 storey brick building, very well maintained by the residents and covered by the exterior facade. The apartment is reconstructed, paved with double glazed windows and has a view of Strauss Square.
Located on Hoxha Tasim Street with Janfize Keko at Strauss Square.
It is equipped with certificate of ownership.
For more contact.


Pagesa 52,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 70.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Kinostudio, Tirana, Albania
Lexime 277

Shitet Apartament 2+1 me sip,68m ne katin e 3 ne nje pallat 5 katesh egzistues me tulla te kuqe dhe shume i mirmbajtur nga banoret e pallatit.Apartamenti ka nje organizim te mire dhe eshte i perber nga 2 dhoma gjumi nje sallon bashke me guzhinen nje tualet me dritare dhe nje ballkon.Ndodhet ne rrugen Aleksander Moisiu te Karburant Elda.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.