Shitet Apartamenti 1+1, 40.000 EURO Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 30/03/2020 14:28

40,000 Euro

  • Shitet Apartamenti 1+1, 40.000 EURO
  • Shitet Apartamenti 1+1, 40.000 EURO
  • Shitet Apartamenti 1+1, 40.000 EURO

Apartment for sale 1 + 1, 40.000 EURO

One bedroom apartment for sale in Lake Thate.
The apartment has 60sqm of living space, organized in living room, bedroom and toilet.
It has very good orientation.
4th floor of a new building.
The controversial 40,000 Euro price tag.
For more information contact: 069 441 1117


Pagesa 40,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 60.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania
Lexime 747

Shitet Apartament 1+1 tek Liqeni i Thate.
Apartamenti ka siperfaqe 60m2, i organizuar ne dhome ndenje, dhome gjumi dhe tualet.
Ka orientim shume te mire.
Kati i 4 i nje pallati te ri.
Cmimi 40.000 Euro i diskutueshem.
Per me teper informacione kontaktoni: