Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m2 40.000 Euro (Ali Demi) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 23/05/2020 22:13

40,000 Euro

 • Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m2 40.000 Euro (Ali Demi)
 • Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m2 40.000 Euro (Ali Demi)
 • Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m2 40.000 Euro (Ali Demi)
 • Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m2 40.000 Euro (Ali Demi)
 • Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m2 40.000 Euro (Ali Demi)
 • Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m2 40.000 Euro (Ali Demi)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 3, 94 m² 80.000 Euro (Ali Demi)

A 2 + 1 apartment is sold in the area of Ali Dem, the former Old Town. Information on the apartment: • 3rd floor • Apartment size: 94 m2 • Orientation: South • Documentation: With Mortgage. The apartment is empty and has: • Living room • Kitchen • 2 bedrooms • 2 Toilets • Balcony • Deck corridor • New building • Elevator • Double glazing • Thermal insulation • Totally invested • Warm-up system • Quiet and preferred residential area . To visit us please contact us!

0693924165


Pagesa 40,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 53.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 16547

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Siperfaqja e apartamentit : 53 m2 • Orientimi Jug • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhome gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Korridor shperndares • Kubature e rregullt • I investuar • Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!