shtepi ne shitje tirane prane alpha bank 

 Online 134 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 134 lexues | 7 njoftime ne pritje
84,000 Euro

Shitet,super Apartamenti 2+1,kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

53,500 Euro

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kond... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro

- rruga jordan misja prane stacionit te trenit, shitet super apartament 2+1+2 plus 2 garazhe . apartamenti eshte me hapsira te bollshme, me strukture ... (Premium 16.05.2021)

77,000 Euro

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe... (Premium 31.12.2020)

58,200 Euro
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 64.7 m² 58.200 Euro (Rruga e Dibrës) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Unazës, afër Farm

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 5, 64.7 M² 58.200 Euro (rruga E Dibrës)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, pranë unazës, afër farmacisë 10, te kompleksi arlis. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 64.7 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni... 08/04/2020 10:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,200 Euro

63,000 Euro
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 70.3 m² 63.000 Euro (Rruga e Dibrës) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Unazës, afër Farm

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 5, 70.3 M² 63.000 Euro (rruga E Dibrës)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, pranë unazës, afër farmacisë 10, te kompleksi arlis. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 70.3 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni... 08/04/2020 10:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

434,500 Euro
Tirane, shes apartament 3+1+BLK (Rruga e Elbasanit) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartame

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e elbasanit. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 144.84 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 3 dhoma gjumi • 2 tualete ... 08/04/2020 10:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

434,500 Euro

101,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 112.3 m² 101.000 Euro (Rruga e Dibrës) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Unazës, afër Farm

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 112.3 M² 101.000 Euro (rruga E Dibrës)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, pranë unazës, afër farmacisë 10, te kompleksi arlis. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 112.3 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • sallon... 08/04/2020 10:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

101,000 Euro

113,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 108 m² (Rruga 4 Deshmoret) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga 4 Dëshmorët. Informacion mbi aparta

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 108 M² (rruga 4 Deshmoret)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga 4 dëshmorët. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 108 m2 • orientimi lindje • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë b... 08/04/2020 10:41... Lexo detajet..

45,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN Shitet apartament 1+1 në lagjjen “Apollonia”, Fier. Ka një sipërfaqe prej

Shitet Apartament 1+1 NË Lagjen

Patos | Fier
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 në lagjjen “apollonia”, fier. ka një sipërfaqe prej 73.2 m² dhe 10m² sipërfape e përbashkët. ndodhet në katin e 5-të . organizohet në: 1 dhomë, sallon + kuzhinë, 1banjo dhe ballkon. apartamenti shitet i pa mobil... 08/04/2020 10:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

55,000 Euro Shitet apartament 1+1 Ish Fusha e Aviacionit Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfa

Shitet Apartament 1+1 Ish Fusha E Aviacionit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 70 m2 kati i 2 banim. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. e pozicionuar ne nje zone lehte... 08/04/2020 10:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

77,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Myslym Shyri prane Soho Bar ne Tirane  Property ID : 4129068

Myslym Shyri prane Soho Bar, shitet Apartament 2+1, sip

Apartamente 2+1 Ne Shitje Myslym Shyri Prane Soho Bar Ne Tirane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4129068 myslym shyri prane soho bar, shitet apartament 2+1, siperfaqe 80 m², kati 4 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim lindje – jug. ... 08/04/2020 10:21... Lexo detajet..

55,000 Dollar Shitet Apartament 1+1 mbrapa market Viva Don Bosko Shitet okazion apartament 1+1, siperfaqe neto 75,2.Orientim Jug-perendim.
Organ

Shitet Apartament 1+1 Mbrapa Market Viva Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet okazion apartament 1+1, siperfaqe neto 75,2.orientim jug-perendim. organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi ,tualet dhe ballkon.shitet i pamobiluar! ... 08/04/2020 10:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Dollar

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor (

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

104,900 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te p... (Premium 28.03.2022)

77,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 •... (Premium 14.03.2021)

69,000 Euro

Shitet Apt 3+1 Ne Pallat Te Ri (2019) - Me Dokumenta Te Rregullta - Afer 2 Luanet Ne Fresku - Linze

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug sip. totale: 131.24 m2 q1582 sip. e brendshme: 115.07 m2 sip. e perbashket: 16.17 m2 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 m2 Tarrace e rrethuar (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 m2, pasi eshte e rrethuar dhe personale) - 2.9 m2 e larte, vetrata gjermane veka plastike dopjo xh... 08/04/2020 10:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

47,500 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne Astir prane Oslo Bar ne Tirane (ID 4121346) Property ID : 4121346

Astir prane Oslo Bar, shitet Apartament 2+1 ne pallat t

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Astir Prane Oslo Bar Ne Tirane (id 4121346)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Property id : 4121346 astir prane oslo bar, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 73 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 7 me ashensor , tualet , ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat. shitet 47... 08/04/2020 10:05... Lexo detajet..

53,500 Euro Super Apt 2+1 ne Astir (Vila L) Pallat i 2013, Ashensor me Cip | Mobilim i Ri dhe Cilesor | Kondicioner Super *( ME HIPOTEKE )*Apartament 2+1 i Bere per Vete ne Astir (Vila L) Pallat i

Super Apt 2+1 Ne Astir (vila L) Pallat I 2013, Ashensor Me Cip | Mobilim I Ri Dhe Cilesor

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kondicioner | sistem ndricimi me ambazhure te rinj | ndricim perfekt | hapesire e bolleshme | strukture ... 08/04/2020 10:05... Lexo detajet..

115,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje tek Liqeni i Thate, Rruga “Hamdi Sina” (ID 4121308 ) Property ID :4121308

Tek Liqeni i Thate, Rruga “Hamdi Sina”, shitet Apart

Apartamente 2+1 Ne Shitje Tek Liqeni I Thate, Rruga “hamdi Sina” (id 4121308 )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.46 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Property id :4121308 tek liqeni i thate, rruga “hamdi sina”, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 103,8 m², me kontrate porosie, kati 6 me ashensor (jo i fundit), e mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, tualet, kondicioner, ... 08/04/2020 09:59... Lexo detajet..

75,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje Astir prane Viles L ne Tirane (ID 4121337) Property ID :4121337
Astir prane Viles L, shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri

Apartamente 2+1 Ne Shitje Astir Prane Viles L Ne Tirane (id 4121337)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Property id :4121337 astir prane viles l, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 107 m², me hipoteke, mobiluar ose bosh, kati 7 me ashensor ( jo i fundit ), 2 tualete , 2 ballkone, orientimi lindje – jug. shitet 75000 euro ... 08/04/2020 09:59... Lexo detajet..

140,000 Euro Apartamente 3+1 ne shitje tek Liqeni i thate, ne Tirane (ID 4131081 ) Property ID : 4131081

Liqeni i thate, shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri,

Apartamente 3+1 Ne Shitje Tek Liqeni I Thate, Ne Tirane (id 4131081 )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4131081 liqeni i thate, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 155 m², me hipoteke, kati 3 me ashensor, bosh, 2 tualete, e gjitha e shtruar me parket druri, dyer e dritare termike me pvc gjermane, sistem kapot, orientim me... 08/04/2020 09:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

140,000 Euro

167,000 Euro Apartamente 3+1 ne shitje Don Bosko prane Vizion plus (ID 4131079) Property ID : 4131079

Don Bosko prane Vizion plus, shitet Apartament 3+1 ne p

Apartamente 3+1 Ne Shitje Don Bosko Prane Vizion Plus (id 4131079)

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Property id : 4131079 don bosko prane vizion plus, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 152 m² me hipoteke,i mobiluar , kati 7 me ashensor,2 tualete ,4 kondiconer , 2 ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, orientimi lindje – jug. ... 08/04/2020 09:58... Lexo detajet..

135,000 Euro SHITEN 2 (dy) Apartamente 2+1 ne rrugen Mine Peza (ID 4121334 ) Property ID : 4121334

Rruga Mine Peza, prane Prokurorise, shiten dy Apartamen

Shiten 2 (dy) Apartamente 2+1 Ne Rrugen Mine Peza (id 4121334 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id : 4121334 rruga mine peza, prane prokurorise, shiten dy apartamente 2+1 ne pallat te ri me ashensor, kati i 5 dhe kati i 6, siperfaqe 100 m² secili, me hipoteke, 2 tualet (njera me dritare), ballkon, orientimi lindje – jug. apartame... 08/04/2020 09:58... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

135,000 Euro

94,500 Euro Shiten 9 (nente) Apartamente 1+1 ne rrugen Mine Peza (ID 4111143 ) Property ID : 4111143

Rruga Mine Peza, prane Prokurorise, shiten Apartamente

Shiten 9 (nente) Apartamente 1+1 Ne Rrugen Mine Peza (id 4111143 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4111143 rruga mine peza, prane prokurorise, shiten apartamente 1+1 ne pallat te ri me ashensor, me hipoteke, tualet, ballkon, orientimi lindje – jug dhe veri-perendim, apartamentet ndodhen ne nje pallat me ndertim cilsor, sistem ka... 08/04/2020 09:58... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,500 Euro

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1,104m2,, Me Hipoteke, E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalisht e investuar, dy dhomat jo vetem qe jane shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar sh... (Premium 31.12.2020)

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

86,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje tek Komuna e Parisit, Rruga Rrapo Hekali Property ID :4121332

Komuna e Parisit, Rruga Rrapo Hekali, shitet Apartament

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Komuna E Parisit, Rruga Rrapo Hekali

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id :4121332 komuna e parisit, rruga rrapo hekali, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 110 m², me hipoteke, kati 4 pa ashensor, tualet, ballkon, e mobiluar ose bosh, orientim me diell. shitet 86,000 euro... 08/04/2020 09:58... Lexo detajet..

150,000 Euro Apartament 3+1 ne shitje ne Rrugen “Ferit Xhajko Property ID :4131083

Rruga “Ferit Xhajko, prane Restorant Durresi, shitet A

Apartament 3+1 Ne Shitje Ne Rrugen “ferit Xhajko

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id :4131083 rruga “ferit xhajko, prane restorant durresi, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 121.7 m², me hipoteke, kati 4 me ashensor, 2 tualete, mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, ballkon, dhome per tharje, e shtr... 08/04/2020 09:57... Lexo detajet..

108,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres prane Komisariatit nr 4 Property ID : 4121344

Rruga e Dibres, prane Komisariatit Nr 4, shitet Apartam

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Dibres Prane Komisariatit Nr 4

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
141.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Property id : 4121344 rruga e dibres, prane komisariatit nr 4, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 105 m² dhe 36 m² verande ,me dokumenta te rregullta nga firma, kati 7 (i fundit) me ashensor, 2 tualete me dritare, ballkon, orientim... 08/04/2020 09:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

108,000 Euro

95,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje tek 21 Dhjetori, prane Oslo Bar (ID 4111140) Property ID : 4111140

21 Dhjetori, prane Oslo Bar, rreshti i dyte, shitet Apa

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek 21 Dhjetori, Prane Oslo Bar (id 4111140)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Property id : 4111140 21 dhjetori, prane oslo bar, rreshti i dyte, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 70 m², me kontrate porosie, parket, kati 8 me ashensor (jo i fundit), tualet, ballkon, orientim me diell. shitet 95,000 euro.... 08/04/2020 09:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

61,000 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

400,000 Euro

Shitet apartament teper luksoz ne zonen me elitare te tiranes. nje apartament i arreduar me shume shije deri ne detaje, ndodhet ne nje nga pallatet m... (Premium 15.04.2020)

165,000 Euro

Shitet, apartament 3+1, pazari i ri. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e ambientit: 137 m2 • pozicionuar ne katin 2. •ka 2 tualete.... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

165,000 Euro

77,800 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 - Prane ish KESH -  Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqje 97m2 Neto ( e shkelur). Dhe shitet per vetem

Shitet Apartament 2+1 - Prane Ish Kesh -

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqje 97m2 neto ( e shkelur). dhe shitet per vetem 78,000 euro. apartamenti ndodhet ne rrugen isuf elezi, ne zonen e vasil shantos, ne nje pallat relativisht te ri me ashensor. ndodhet katin e 8 dhe te fundit i cili ofro... 08/04/2020 09:56... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

77,800 Euro

157,300 Euro Apartamente 3+1 ne shitje ne zonen mes Rruges Kavajes dhe Myslym Shyrit ne Tirane (ID 4131086 ) Property ID :4131086

Mes Rruges Kavajes dhe Myslym Shyrit prane Kishes Katoli

Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Zonen Mes Rruges Kavajes Dhe Myslym Shyrit Ne Tirane (id 4131

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Property id :4131086 mes rruges kavajes dhe myslym shyrit prane kishes katolike, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 130 m² (121 m²), me hipoteke, kati i 7 me ashensore, kuzhina me vehte, koridor, ... 08/04/2020 09:56... Lexo detajet..

155,000 Euro Apartament 3+1 ne shitje ne zonen Bllokut (ID 4139034) Property ID : 4139034

Bllok, prane Fakultetit Juridik, shitet Apartament 3+1

Apartament 3+1 Ne Shitje Ne Zonen Bllokut (id 4139034)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4139034 bllok, prane fakultetit juridik, shitet apartament 3+1, siperfaqe 122 m², kati 2 (i pari i banimit), i rikonstruktuar totalisht, 2 tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim lindje – jug, shti... 08/04/2020 09:56... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim