Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 m2,139.000 Eur(Grean Coast,Palase) Vlore

Shtepi ne Shitje Data: 22/08/2019 23:44

139,000 Euro

  • Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 m2,139.000 Eur(Grean Coast,Palase)
  • Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 m2,139.000 Eur(Grean Coast,Palase)
  • Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 m2,139.000 Eur(Grean Coast,Palase)
  • Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 m2,139.000 Eur(Grean Coast,Palase)

Tirana, sell apartment 1 + 1 + A + BLK 200 m² 139.000 Euro (Dhermi)

Total area 200 m2, of which 75 m2 is apartment, 19 m2 personal parking. The apartment consists of living room + cooking, 1 bedroom + veranda (yard). It is built in the same unique style with contemporary architecture, private garden and panoramic sea views. Very suitable for young couples and small families. It's a great choice for anyone who often wants to enjoy a vacation to get away from everyday life. Price: 139.000 Euro. Great Investment Opportunity!


Pagesa 139,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 200.00
Kati 1
Qyteti - Zona Vlore - Uji i ftojte
Adresa Dhermi, Albania
Lexime 2010

Shitet apartament elitar ne zonen me te preferuar te jugut,Kompleksi GREAN COAST.

Apartamenti perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1dhome gjumi + verande (oborr).

Siperfaqe totale 200 m2, nga e cila 75 m2 eshte apartament, 19 m2 parking personal dhe oborr.

Eshte e ndertuar ne te njejtin stil unik me arkitekture bashkekohore, kopsht privat dhe pamje panoramike te detit.

Shume e pershtatshme per ciftet e reja dhe familjet e vogla.

Eshte nje zgjedhje e shkelqyer per kedo qe deshiron shpesh te shijoje pushime per t’iu larguar jetes se perditshme.

Cmimi : 139.000 Eur

Mundesi e shkelqyer investimi!