Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 75 m2 45.000 Euro (Fresku) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/09/2019 12:55

Tirana, sell apartment 1 + 1 + BLK Floor 2, 75 m² 52.000 Euro (Fresko)

The apartment is located in the Freska area on Muhamet Deliu Street, near the Melisa confectionery. The apartment is positioned on the 2nd floor with a total area of 75m2. The apartment has east orientation and is equipped with regular mortgage documentation. The apartment disposes • Living room • Kitchen area • Bedroom • Toilet • Balcony Other details • Furnished • Investment • New quality construction • Regular cabins • Natural lighting To visit us contact us!


Pagesa 45,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa fresku
Lexime 1879

Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu, ne afersi te pasticeri Melisa. Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e 2 banim me siperfaqe totale 75m2 . Apartamenti ka orientim lindje dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhome gjumi •Tualet • Ballkon Detaje te tjera •I mobiluar •I investuar • Ndertim i ri e cilesor • Kubature e rregullt • Ndricim natyral Per ta vizituar na kontaktoni !