Shite Vile 2 Kateshe Dhe 265 M2 Truall Ne Fund Te Bulevardit Te Ri Me Hipotek Tirane

shitet vile 2 Kateshe dhe 265 m2 truall ne rrugen Ymer Beqiri .Vila ka siperfaqe 210 m2 siperfaqe ndertimore dhe 265 m2 Truall.Vila perbehet nga 8 dhoma ,2 banjo,Ballkon dhe 2 koridore.eshte e mobiluar dhe ka sistem kapot .eshte me dokumente te rregullt hipotekor.per me shume info telefononi ne

Njoftime te Ngjashme