Apartament Me Hipoteke Dhe I Mobiluar Tirane

apartamenti ndodhet te kopshti botanik, ne katin 2, ndertim nga me cilesoret ne zone. me orientim nga jug perendimi, i shtruar me parket dhe i mobiluar shume mire. perbehet nga 1 ambient ndenje ngrenie gatim, 1 dhome gjumi, 1 rtualet dhe 1 ballkon.

Njoftime te Ngjashme