Shitet Apartament 1+1 Tek Fresku Rruga E Thesarit Tirane

Ne Tirane ke Fresku Rruga e Thesarit SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 64 m2. Apartamenti eshte i perbere nga nje dhome gjumi,ambjent gatim ngrenie ndenje, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe shitet i mobiluar me mobilje cilesore,te reja te paperdorura. Ne proces Hipotekimi.
Cmimi 41.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel.
E-mail onlineprona@gmail.com

Njoftime te Ngjashme