Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen E Misto Mame Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Misto Mame,prane kompleksit Cabej.Apartamenti ka siperfaqe 73 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti ka sallon-kuzhine,korridor,ballkon,dhome gjumi,tualet me dritare.Apartamenti ka pamje j-p.Apartamenti shitet 41000 euro.Cmimi eshte i padiskutueshem!Tel

Njoftime te Ngjashme