Shitet Apartament 2+1 Te Gjimnazi Partizani Tirane

Shitet apartament 2 + 1 ne rrugen 4 Deshmoret, prane Gjimnazit Partizani nder zonat me te preferuara te Tiranes . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105 m2, ndodhet ne katin 7 ne nje pallat te ri me dy ashensor, buze rruges kryesore. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet,1 korridor, 2 ballkone.Ndodhet prane cdo faciliteti te mundshem per nje jete te qete dhe komode. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon Hipoteke.Orientimi eshte Lindje perendim,ku dielli bie gjithe diten dhe ka nje ndricim natyral .Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne 0672044479

Njoftime te Ngjashme