Shitet Apartament I Ri 2+1 =109 M2 Ne Rrugen Qemal Stafa Tirane

Shitet apartament 2+1 me sip totale 109 m2 ,i ri i pa mobiluar.Hyrja organizohet 2 dhoma gjumi,dhome ndenje ,koridor ballkon,dy banjo dhe nje aneks per rroba.Apartamenti eshte ne katin e shtate ,jo i fundit,me ashensor,orientimi eshte lindje -perendim qe i ben te mundur ti bie dielli gjithe diten,pra ka ndricim natyral.Per nje vizite ne prone kontaktoni 0672044479

Njoftime te Ngjashme