Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 58 m2 55000 Euro (Rruga Thanas Ziko) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 15/09/2019 18:48

55,000 Euro

  •   Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 58 m2 55000 Euro (Rruga Thanas Ziko)
  •   Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 58 m2 55000 Euro (Rruga Thanas Ziko)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 7, 100 m² 115.000 Euro (Barricade Street)

Sell 2 + 1 apartment in "Barricade Street". The apartment is located on the 7th floor of a new building. The apartment has a total area of 100 m2 and is organized in living room, cooking space, 2 bedrooms, 2 bathrooms and balcony. Its south-east orientation enables home lighting throughout the day. The apartment has regular mortgage documentation. The favorable location makes it possible to access the facilities offered by the area. To visit us please contact us!

OPP 2676


Cel. : 0693951509


Pagesa 55,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 58.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Thanas Ziko, Tirana, Albania
Lexime 3719

Shitet apartament 1+1 tek rruga "Thanas Ziko". Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me siperfaqe totale prej 58 m2 , eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme ben te mundur aksesimin e faciliteteve qe ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per ta vizituar na kontaktoni!

OPP11892


Cel. :