shitet SUPER 2+1 109 M2 kompleksi delijorgji 1400 euro|m2 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 14/08/2019 18:50

158,000 Euro

  • shitet SUPER 2+1 109 M2 kompleksi delijorgji 1400 euro|m2
  • shitet SUPER 2+1 109 M2 kompleksi delijorgji 1400 euro|m2
  • shitet SUPER 2+1 109 M2 kompleksi delijorgji 1400 euro|m2
  • shitet SUPER 2+1 109 M2 kompleksi delijorgji 1400 euro|m2

sold SUPER 2 + 1 109 M2 delijorgji complex 1400 euro | m2

the apartment is located in one of the best complexes of the area offering high standard of living and ease of living for a very comfortable. The building has high quality construction with natural light stairs and only 3 floor apartments. a paved pavilion and marble tiled bathrooms and extra towels. The apartment has east orientation.


Pagesa 158,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 109.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 516

apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones duke ofruar standarte te larta jetese dhe lehtesi per nje jetese shume komode.pallati disponon cilesi te larte ndertimi i veshur me tull termike me shkall me ndricim natyral dhe me vetem 3 apartamente ne kat. apartamenti i shtruar me parket cilesor dhe tualetet me pllaka mermeri dhe elktriket ekstra.apartamenti disponon orjentim lindje.