Super ap 3+1+2+garazhd Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/10/2019 08:28

Super ap 3 + 1 + 2 + garage

Sell the super 3 + 1 attic with two bathrooms and two verandas
Also there is a garage Aphd is super invested newly made with all the conditions every new thing as istalime and furniture
Floor heating system from floor to floor
Audio system all over the back
Smart system on the go
Solar panel
Hang on
ap is located in a quiet and accessible area of Tirana for any inf 0682567777
And we organize a visit to the property


Pagesa 165,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 158.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania
Lexime 9195

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda
Gjithashtu ka dhe garazhd Ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje e re si istalime ashtu dhe mobilim
Sistem ngrohje nga dyshemeja ne gjith shpine
Sistem Audio ne gjith shpine
Smart sistem ne shpi
Panel diellor
Depzite me vete
ap ndodhet ne nje zone te qete dhe shum e aksesueshme te tiranes per cdo inf
Dhe organizojm nje vizit ne prone