Shitet apartament 2+1 tek Porcelani Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 18/01/2020 10:14

70,000 Euro

  • Shitet apartament 2+1 tek Porcelani
  • Shitet apartament 2+1 tek Porcelani
  • Shitet apartament 2+1 tek Porcelani
  • Shitet apartament 2+1 tek Porcelani
  • Shitet apartament 2+1 tek Porcelani
  • Shitet apartament 2+1 tek Porcelani

2 + 1 apartment for sale in Porcelain

2 + 1 apartment for sale in china

2 + 1 apartment very well organized and with perfect layout. The apartment is located on the 8th floor (not the last) of a well-managed building with bathroom elevator with windows.

The apartment is 89 m2 mortgaged

Interested in calling the phone number.


Pagesa 70,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 89.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
Lexime 39239

Shitet apartament 2+1 tek porcelani

Apartament 2+1 mjaft mire i organizuar dhe me planimetri perfekte. Apartamenti ndodhwt ne katin e 8( jo i fundit) te nje pallati te mire administruar me ashensor banjo me dritare.

Apartamenti eshte 89 m2 i hipotekuar

Te interesuarit te telefonojne ne numrin e telefonit .