Apartament 2+1 dhe Garazh per shitje te Globe. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 20/10/2019 14:39

126,000 Euro

  • Apartament 2+1 dhe Garazh per shitje te Globe.
  • Apartament 2+1 dhe Garazh per shitje te Globe.
  • Apartament 2+1 dhe Garazh per shitje te Globe.

Zogu i Zi, Sell Super Apartment 3 + 1 + 2!

Sell Super Apartment in Zogu i Zi with perfect floor plan. The apartment has a surface of 90.3 m2 and gross 117 m2. It is organized in a living room, separate kitchen, 3 bedrooms, one with double and 2 with 2 bathrooms, and 2 balconies of which one is closed for use as a kitchen. The apartment is located on the second floor of a new well-managed building with elevator, where open parking is possible, as well as a flower garden. The area in which it is located is the most preferred, both for housing and for investment, because rental requirements are numerous.


Pagesa 126,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 18112

Ne nje Kompleks Rezidencial Banimi ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te Tiranes shitet nje Apartament 2+1 i mobiluar me Garazh. Kompleksi ndodhet prane Qendres Tregtare Globe, pak minuta larg rruges se Kavajes pra larg zhurmave dhe smogut, qe e ben shume te pershtatshem per nje jetese te qete dhe me nje akses shume komod. Kompleksi eshte i pajisur me parkim nentokesor dhe ne brendesi ka hapesira te Gjelberta te perbashketa ku Femijet mund te lozin te qete pa rrezikun e makinave, dhe familiaret mund te kalojne pasditen dhe ditet e pushimeve. Kompleksi ofron te gjitha sherbimet. Apartamenti ndodhet ne njeren nga ndertesat ne katin e 4 dhe siperfaqja eshte shfrytezuar ne menyre optimale per nje familje me 2 femije, Organizohet nga hyrja ku ndodhet nje koridor qe sherben per te ndare Ambjentet, salloni dhe guzhine me ballkon. 2 dhoma gjumi ku dhoma Matrimoniale ka banjon, dhoma e gjumit e femijeve, banjo kryesore. Pallati eshte i pajisur me Izolim Termik dhe vetratat jane Duralumin dopio xham, gje qe garanton qetesi nga zhurmat e jashtme dhe temperatura ideale . Apartamenti Ofrohet Totalisht i Mobiluar eshte i gjithi i Sapo Investuar me materiale dhe Pajisje te nje cilesie Superiore dhe Arreduar me shume Gusto. Sistem Kondicionimi Multisplit super silencioz, marka Samsung Inverter, Mobilim dhe Pajisje Elektroshtepiake te gjitha Marke. Ofrohet ne cmim edhe Garazhi me siperfaqe 28 m2 i mbyllur me hapje me pult ne katin -1, dhe instalim per sistem Video, Orientimi i Aaprtamentit garanton diell sepse shikon JugLindje, Disponon Certifikate Pronesie etj. Praktikisht ju blini nje Apartament dhe ju mjafton vetem Celesi te hapni deren dhe sduhet te shqetesoheni per asgje tjeter.