Ne rrugen e Elbasanit shitet nje Apartament 2+1 me Garazh! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 18/01/2020 17:36

139,000 Euro

  • Ne rrugen e Elbasanit shitet nje Apartament 2+1 me Garazh!
  • Ne rrugen e Elbasanit shitet nje Apartament 2+1 me Garazh!
  • Ne rrugen e Elbasanit shitet nje Apartament 2+1 me Garazh!

A 2 + 1 garage apartment is for sale in Elbasan street!

One of the most requested areas of Tirana in Elbasan Street is for sale a 2 + 1 Apartment with Garage. The apartment is located on the 2nd floor of a building built in recent years, and the advantages offered are. Location - very close to downtown and away from the noises and ensures a quality living. Spacious 2nd floor garage, no need to stress about finding car parking. Regular Mortgage Document. Regular layout and optimal use of the premises. Bathroom with windows. Spacious balcony. The apartment is organized in a living room and kitchen, 2 bedrooms, 2 bathrooms and a balcony and also includes a garage with a net area of 22 m2. The apartment is newly renovated and furnished. Orientation of the apartment is Southwest and has Certificate of Ownership.


Pagesa 139,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 102.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Ali Visha, Tirana, Albania
Lexime 25498

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne rrugen e Elbasanit shitet nje Apartament 2+1 me Garazh. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ndertuar vitet e fundit, dhe Avantazhet qe ofrohen jane. Vendodhja -shume prane Qendres dhe larg zhurmave dhe siguron nje jetese cilesore. Garazh i Bollshem ne katin -2, nuk ke nevoje te stresohesh per te gjetur parkim per makinen. Dokument Hipotekor i rregullt. Planimetri e rregullt dhe shfrytezim optimal i Ambjenteve. Banjo me dritare. Ballkon i Bollshem. Apartamenti eshte i organizuar ne nje Sallon dhe Guzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe Ballkon dhe perfshire ne cmim shitet edhe nje Garazh me siperfaqe neto 22 m2. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe shitet i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte JugPerendim dhe disponon Certifikate Pronesie.